setLogger(new CurlLogger()); $events = array(); $user_data_0 = (new UserData()) ->setEmails(array("7b17fb0bd173f625b58636fb796407c22b3d16fc78302d79f0fd30c2fc2fc068")) ->setPhones(array()) ->setFirstNames(array()) ->setCities(array()) ->setCountryCodes(array()) ->setExternalIds(array()); $custom_data_0 = (new CustomData()) ->setValue(142.52) ->setCurrency("TRY"); $event_0 = (new Event()) ->setEventName("ViewContent") ->setEventTime(1671473050) ->setUserData($user_data_0) ->setCustomData($custom_data_0) ->setActionSource("website"); array_push($events, $event_0); $request = (new EventRequest($pixel_id)) ->setEvents($events); $request->execute();
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Deterjanlık

Toz ya da kapsül deterjanları muhafaza etmenizi sağlayan deterjanlık modelleri zevkli tasarımlarıyla kullanıcılara zengin ürün seçenekleri sunuyor. Plastik, hasır ya da metal materyaller kullanılarak üretilen deterjanlıkların farklı boyut seçenekleri de bulunuyor. Kapaklı, iki bölmeli ve ölçekli model seçenekleri her türden ihtiyaca yanıt veriyor. 1 kg ve 20 kilo arası değişen hacim seçenekleri en kalabalık ailelerin bile deterjanlık ihtiyacını gideriyor. Özellikle toz deterjanlar için büyük bir kurtarıcı olan deterjanlık kutuları, devrildiğinde bile dökülme derdi olmadan muhafaza imkanı yaşatıyor. Bej, beyaz, ekru, gri, kırmızı, mavi, mor, pembe, siyah ve turuncu renk seçenekleriyle satışa sunulan mutfak deterjanlık modelleri tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Plastikten dantel desenli deterjanlar kullanıldığı alana romantik bir detay katıyor. Üzeri yazılı metal kapaklı deterjanlıklar da ortamı vintage bir detayla tamamlıyor. Metal, yandan raylı, çelik, hasır, askılı deterjanlık kutusu çeşitleri bu bakımdan her tarz yaşam alanına şık bir detay katıyor.

Sıklıkla tercih edilen tezgah üstü mutfak deterjanlık modelleri geniş bir kullanım seçeneği sunuyor. Kaliteli materyallerden üretilen deterjanlıklar kırılma ya da çıkma yapmadan uzun yıllar kullanılabiliyor. Geniş iç hacmi ile dolu dolu bir kullanım sunan modeller, deneyen kullanıcılardan tam not alıyor. Seçenekler incelendiğinde öne çıkan dolap içi askılı deterjanlık kutusu da mutfak ve banyolarda minimalliği sevenlerin ilk tercihi oluyor. Dolap içine gizlenebilen yapısı ile ortamdaki kalabalığı hafifleten dolap içi askılı modeller geniş iç hacmiyle de kullanım kolaylığı sağlıyor. Bazı dolap içi modellerde özel kağıt havlu asma aparatı da bulunuyor. Çok katlı ayarlanabilir alternatifler de sunan dolap içi askılı deterjanlık kutuları bu özellikleriyle sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Mutfak ve Banyolara Uygun Deterjanlık Modelleri

Deterjanlık kutuları iç hacimleri ve tasarımları gereği hem mutfaklarda hem de banyolar da kolaylıkla kullanılabiliyor. Metal, yandan raylı, çelik, hasır, askılı deterjanlık kutusu modelleri, bu bakımdan her ihtiyaca yanıt veriyor. Mutfaklarda tezgah üstü ve dolap içi modeller sıklıkla tercih edilirken, banyolarda dolap içi askılı modeller kullanılıyor. Seçenekler arasında bulunan mutfak deterjanlık seti de farklı alternatiflerle dikkat çekiyor. Büyük ve orta boy kutu seçeneği sunan ikili setler özel ölçekle tamamlanıyor. Banyo ve mutfaklar için kullanılabilen sıvı sabunluk modelleri lif ve fırçalara özel bölmeler sunuyor. Bölmeli metal kutular aynı anda farklı deterjanı muhafaza edebiliyor. Tezgah altı yandan raylı deterjanlık modelleri de oldukça işlevsel bir kullanıma sahip. Yandan raylı deterjanlık modelleri tezgah altı grubu ürünlerin düzenini sağlamak amacıyla oldukça farklı detaylarla üretiliyor. Bu modellerin ürün materyalinde taşıyıcı mekanizma ve bunu izleyen bilyalı teleskopik ray kullanılıyor. Tüm tezgah altlarına ve menteşe kapaklı dolaplara kolaylıkla uyum sağlıyor. Genişliği dar olan alanlarda kullanım alanı ve yerden tasarruf imkanı sunuyor.

Asmalı tezgah altı deterjanlık kutusu da mutfak ve banyolara işlevsellik katıyor. Bu modeller hiçbir yeri delmeden kolaylıkla tezgah altı dolap kapağına takılıyor. Mutfak ve banyolarda bulunan deterjanları içine alıyor ve ortamın daha düzenli görünmesine katkıda bulunuyor. Dolap içi deterjanlık modelleri plastik ve paslanmaz metal seçenekleri sunuyor. Dolap içi modeller, tasarım detaylarıyla her türden yaşam alanına pratik saklama çözümleri katıyor. Farklı boyutlarda da tasarlanan bu modeller genellikle çift katlı kullanılabiliyor. Bunun yanında set halinde sunulan çamaşır saklama kutuları da deterjan dışındaki malzemelerin saklanmasını sağlıyor. İşlevsel bir kullanıma sahip olan deterjanlıklar bu bakımdan sıklıkla satın alınan ürünler arasında ön plana çıkıyor.

Düzenli Yaşam Alanları Deterjanlıklar İle Mümkün

Mutfak ve banyolarda tezgah üzerinde ve lavabo yanlarında bulunan deterjan kutuları, sabunluklar, fırça ve süngerler ortamı dağınık ve kalabalık gösteriyor. Bu bakımdan büyük bir kurtarıcı olan deterjanlıklar, her türden ihtiyaç düşünülerek tasarlanıyor. Bu bakımdan dolap içi raf düzenleme alternatifi de sunan seçenekler sıklıkla tercih ediliyor. Raylı lavabo altı deterjanlık modelleri de bu alternatifler arasında en kapsamlı çözümü sunuyor. Hiçbir yere sığmayan deterjan kutularını ve karmakarışık dolap içlerini pratik bir şekilde düzenlemeyi ve dolap içlerinin daha kolay kullanımını sağlıyor. Bu modeller ray sistemleri ile ihtiyaç duyulan ürünü tek elle alma konforunu da yaşatıyor. Genel olarak metal materyalden üretilen raylı deterjanlıklar paslanmak özelliği sayesinde uzun yıllar kullanılabiliyor. Raylı deterjanlıkların alternatifi olan askılı hasır deterjanlık modelleri plastik materyalden üretiliyor. Hasır deseniyle estetik bir detay sunan bu modeller sunduğu renk seçenekleriyle de kullanıcıların zevkine göre seçim yapmasını mümkün kılıyor.

Deterjanlık modelleri sıvı form deterjanlar için de saklama çözümleri sunuyor. Sıvı deterjanlık modelleri, yumuşatıcı ve bulaşık deterjanı gibi sıvı formdaki tüm temizlik malzemelerinin muhafaza edilmesini ve pratik bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Genellikle tezgah üzerinde kullanılabilen bu modeller, farklı hacim seçenekleri de sunuyor. Böylelikle sıvı form deterjanları uzun süre tek bir sıkma hareketi ile kullanabilmeyi mümkün kılıyor. Sünger hazneli olan modeller de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Özel sünger haznesi sayesinde mutfaktaki bulaşık süngerlerini düzene sokan bu modeller tezgah üzerinin daha ferah olmasını mümkün kılıyor. Bu bakımdan mutfak sıvı deterjanlık modelleri kullanıcıların sıklıkla satın aldığı seçenekler arasında yer alıyor. Banyo için de kullanılabilen bu modeller, lavabo üzerinde sıvı sabun ve katı sabun karmaşasını düzenliyor. Sıvı sabun bölmesinin yanında bulunan özel haznesi ile katı sabunu da birlikte muhafaza edebiliyor. Bu modeller çok sayıda tasarım, renk ve boyut alternatifleri de sunuyor.

Materyal Kalitesiyle Öne Çıkan Deterjanlık Çeşitleri

Hasır, metal ve plastik materyallerle üretilen deterjanlıklar, en kaliteli malzemelerden üretiliyor. Bu bakımdan kullanıcıya tek seferlik bir alım ayrıcalığı sunarak uzun yıllar kullanılabiliyor. En çok tercih edilen modeller arasında bulunan metal deterjanlıklar paslanmaya yapmayan özel çelikten üretiliyor. Bunun yanında plastik modeller de kırılma yapmayan ve yüksek kapasite taşıyabilen kaliteleri ile öne çıkıyor. Hasır modeller de genellikle tezgah üstü deterjanlık gibi dekoratif amaçlı kullanılabilen kalitede üretiliyor. Tüm bu modeller deneyen kullanıcılardan tam not alıyor. Kalitesi bakımından yüksek performans sunan deterjanlık kutuları bu yönüyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Deterjanların muhafaza edilmesini sağlayan modeller, mutfak ve banyolarda yer açan önemli materyaller arasında yer alıyor. Bu nedenle üretici markalar ürünlerin tümünde birinci sınıf malzeme kullanımına özen gösteriyor. Sağlığa zararlı madde içermeyen özelliğe de sahip olan ürünler kullanıcılardan tam not alıyor.

Peki, deterjanlık seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor? Deterjan kutusu satın alırken öncelikle hacim olarak neye ihtiyaç duyulduğunun tespit edilmesi gerekiyor. Bunun yanında satın alınacak kutunun boyutlarının da yaşam alanına uygun olması önemli bir detay olarak öne çıkıyor. Kutunun iç hacmi ve boyutları tespit edildikten sonra raf üstünde mi yoksa raf altında mı kullanılacağına karar vermek gerekiyor. Raf içi deterjanlık modelleri genellikle dar yaşam alanlarında düzeni sağlamak amacıyla kullanılıyor. Özellikle dolap içlerinde alan tasarrufu sağlayan bu modeller kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor. Bunun yanında tezgah üstü modeller de hem düzeni sağlamak hem de banyo ya da mutfağa dekoratif bir detay katmak amacıyla tercih ediliyor. Satın alma aşamasında buna göre seçim yapabilirsiniz. Kararsız kaldığınız model özelinde kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine de göz atabilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimlerini sunan bu detaylar ile beğendiğiniz model özelinde kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgilerle daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Son olarak bütçenizi belirleyerek bütçeniz doğrultusunda banyo ve mutfağınız için uygun modelleri satın alabilirsiniz.

Kapsamlı Saklama Çözümleri Sunan Setler

Genel olarak 5 parçadan oluşan bu setler özellikle banyoda ihtiyacınız olan birden çok çözümü bir arada sunuyor. Kirli sepeti, çöp kovası, çamaşır selesi, klozet fırçası ve deterjan saklama kutusundan oluşan bu setler mürdüm, pudra pembe, beyaz, bej, kahverengi renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Plastik materyalden üretilen setler dantel, hasır ve örgü desen seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Birinci sınıf plastik malzeme kullanılarak üretilen set banyodaki fazla eşyaları toplamanıza yardımcı oluyor. Set içerisinde bulunan kapaklı kirli çamaşır sepeti genel olarak 48 litrelik bir hacim sunuyor. Çamaşır sepeti de 25 litreye kadar çamaşırı içine alabiliyor. Genel olarak 7 litre iç hacmi sunan kapalı çöp kovası da setin içinde bulunuyor. Setin en önemli parçası olan çamaşır deterjanı saklama kutusu da geniş iç hacmiyle deterjanı muhafaza ediyor. Kanserojen madde içermeyen bu setler, hem bütçe hem de performans anlamında kapsamlı bir saklama çözümü sunuyor.

Kullanıcı yorumlarına bakıldığında banyoda detaylı bir düzenleme işlevi bulunan setler, en dar banyolarda bile alan tasarrufu sağlıyor. Deterjan kutusunun sunduğu geniş hacmiyle de 10 kiloya kadar deterjanı muhafaza etmenizi mümkün kılıyor. Kapı arkasına kolaylıkla sığacak ölçülere sahip olan geniş hacimli kirli sepeti kapalı tasarımı ile banyonuzda düzenli ve temiz bir ortam yaratmanıza yardımcı oluyor. Yine geniş hacimli olan çöp kovası banyo ya da mutfakta hatta yatak odasında kullanılarak çöpleri toparlamanızı mümkün kılıyor. Set içinde bulunan büyük çamaşır deterjanı saklama kutusu da yine mutfak ya da banyo için kolaylıkla kullanılabiliyor. Zengin renk ve desen seçenekleri arasından banyonuzun dekorasyonuna uygun seçim yapmanızı sağlayan setler ideal bir hediye seçeneği olarak da tercih ediliyor. Deterjan kutusu ihtiyacının yanında çöp kovası, çamaşır sepeti alternatifleri de sunan bu setleri siz de oldukça cazip fiyat aralıklarıyla satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Mutfak ve Banyolara Şıklık Katan Modeller

Deterjanlık modelleri mutfak ve banyolara işlevsellik ve bunun yanında şıklık da katıyor. Her zevke ve her ihtiyaca hitap eden modeller zengin renk seçeneği sunuyor. Çamaşır deterjanlık modellerinin renk seçenekleri arasında pembe, mavi, kırmızı, yeşil, sarı, gri, siyah, beyaz, turkuaz, lacivert, bej, pudra pembesi, mint yeşili, açık mavi, kahverengi, mor, turuncu ve yeşil gibi renkler bulunuyor. Metal, plastik ve silikon materyal seçenekleriyle üretilen deterjanlıklar her tarz banyo ve mutfağa şıklık katıyor. Plastik modellerde hasır, dantel ve örgü desenler ön plana çıkıyor. Metal modellerde de daha çok siyah, beyaz, pembe ve kırmızı renklerin üzerine vintage yazı ve simgeler bulunuyor. Vintage, modern, minimal, rustik ya da eklektik dekorasyona kolaylıkla uyum sağlayan deterjanlıklar her zevke hitap ediyor.

Çelik deterjanlik kutusu modellerinin renk seçenekleri arasında beyaz, kırmızı, mor, pembe ve siyah bulunuyor. Kapalı olan çelik modeller bölmeli ya da set halinde satılıyor. Dokuları, renkleri ve desenleri ile banyo ve mutfağında vintage detaylar kullanmayı tercih edenlere hitap eden seçenekler sunuyor. Bunun yanında plastik modellerde zengin renk ve desen seçeneğiyle dikkat çekiyor. Çamaşır makinesi şeklinde olan modeller, örgü ve dantel desenli modeller banyo ve mutfağında dikkat çekici detaylar kullanmayı tercih edenlere hitap eden seçenekler sunuyor. Dar ve koyu renklerden oluşan banyonuzda sağladığı düzenle ferah bir ortam sunan deterjanlıkları çoklu parçalar halide satın alarak evinizin her alanında düzeni sağlayabilirsiniz. Sağlanan düzen sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi kısa sürede bulabilir ve tüm işlerinizi pratik bir şekilde yaşamanın keyfini sürebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Deterjanlık Fiyatları

Çok sayıda marka ve ürün seçeneğinin bulunduğu online platformlardan alışveriş yaparken kullanıcılar ürünün fiyat aralıklarına göre karar veriyor. Bu bakımdan deterjan kutularının sahip olduğu fiyat aralıkları da önemli detaylar arasında yer alıyor. Deterjanlık fiyatları markaya, materyale, deterjan kutusunun iç hacmine, ölçülerine, desenine, rengine ve diğer özelliklere göre farklılık gösteriyor. Kaliteli ve şık seçenekler her bütçeye hitap ediyor. Kullanıcılara çok sayıda deterjanlık sunan Mihel Home her bütçeye hitap fiyat aralıklarının tümünü kullanıcılarla paylaşıyor. Uygun fiyat aralıkları mutfak ve banyosunu düzenlemek isteyen herkesin ilgisini çekiyor ve ürünler sıklıkla satın alınıyor. Çok sayıda fiyat ve seçeneğin bulunduğu ürünleri satın almadan önce karşılaştırma yapmak gerekiyor. Ürünleri karşılaştırırken ürünün kalitesine ve neye ihtiyaç duyduğunuza göre bir tercihte bulunmanız doğru kararı vermeniz açısından büyük önem taşıyor.

Markaların belirli dönemlerde uyguladığı indirim ve kampanyalar ile beğendiğiniz deterjanlığı ve dolap içi deterjanlık sistemlerini cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca cazip fiyatlarla aldığınız deterjan kutusunun yanına saklama çözümleri sunan diğer modelleri de ekleyebilirsiniz. Bunun için fiyat, marka, renk, materyal özelinde filtreleme yapabilirsiniz. Bu sayede ürün özelinde fiyat detayını görebilir, materyal kalitesi hakkında bilgi edinebilir ve diğer özellikleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Deterjanlık Modelleri Mihel Home'da

Online alışveriş deneyimini güvenilir ve ayrıcalıklı hale getiren ve kullanıcılara zengin ürün seçenekleri sunan Mihel Home her dönem büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Deterjan kutularında kaliteli materyaller kullanan ve her zevke hitap eden tasarımlara imza atan markalar Mihel Homeile kullanıcılara çok sayıda seçenek sunuyor. Deterjanlık kategorisinde sunduğu avantajlı fiyat aralıkları ve ürün seçenekleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Mihel Homel, bu yönüyle büyük beğeni kazanıyor. Bunun yanında zengin seçeneklerle beğeninize sunulan deterjan saklama çözümlerine belirli zamanlarda uygulanan cazip fırsatlar ile oldukça avantajlı koşullarda sahip olabilirsiniz. Renk, model ve materyal çeşitliliği sunan modeller kullanıcıların beğenisini topluyor.

Sunulan seçenekleri bütçeniz ve zevkiniz doğrultusunda değerlendirme yaparak kolaylıkla satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz deterjan saklama kutusunu satın aldıktan sonra dilerseniz ürünle ilgili deneyimlerinizi ve gözlemlerinizi yorum alanında paylaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürün özelinde paylaştığınız deneyim ile ürünü beğenen diğer kullanıcılara ürünün iç hacmi, boyutu, materyal kalitesi ve rengi hakkında detaylı bilgi sunabilir ve diğer kullanıcıların sağlıklı fiyat/performans değerlendirmesi yaparak alışveriş yapma deneyimi yaşamalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Mihel Home'un birbirinden avantajlı fırsatları sizleri bekliyor. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun deterjan saklama kutusu, dolap içi askılı deterjanlığı ve tezgah üstü çözümleri tek bir tıkla satın alarak hızlı, güvenilir ve bol seçenekli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Satın aldığınız saklama çözümleriyle konfor sunan düzeni yaşam alanınıza kazandırabilirsiniz. Siz de bütçenize ve zevkinize uygun özelliklere sahip olan deterjan saklama kutusu seçeneklerini sepetinize ekleyin ve ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyiminin keyfini yaşayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR