setLogger(new CurlLogger()); $events = array(); $user_data_0 = (new UserData()) ->setEmails(array("7b17fb0bd173f625b58636fb796407c22b3d16fc78302d79f0fd30c2fc2fc068")) ->setPhones(array()) ->setFirstNames(array()) ->setCities(array()) ->setCountryCodes(array()) ->setExternalIds(array()); $custom_data_0 = (new CustomData()) ->setValue(142.52) ->setCurrency("TRY"); $event_0 = (new Event()) ->setEventName("ViewContent") ->setEventTime(1671473050) ->setUserData($user_data_0) ->setCustomData($custom_data_0) ->setActionSource("website"); array_push($events, $event_0); $request = (new EventRequest($pixel_id)) ->setEvents($events); $request->execute();
49,00 TL KDV Dahil
49,00 TL KDV Dahil
59,00 TL KDV Dahil
69,00 TL KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
119,00 TL KDV Dahil
259,00 TL KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Yeni Ürün
124,90 TL KDV Dahil
169,00 TL KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
119,00 TL KDV Dahil
189,00 TL KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Yeni Ürün
59,00 TL KDV Dahil
69,00 TL KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
69,00 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
79,00 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Yeni Ürün
69,00 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
199,00 TL KDV Dahil
319,00 TL KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
149,00 TL KDV Dahil
279,00 TL KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
79,00 TL KDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Yeni Ürün
%58 İndirim
%58İndirim
Yeni Ürün
169,00 TL KDV Dahil
279,00 TL KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Yeni Ürün
99,00 TL KDV Dahil
149,00 TL KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
199,00 TL KDV Dahil
279,00 TL KDV Dahil
Yeni Ürün

Sofra ve Mutfak

Kalabalık Sofraların Adresi Mutfaklar

Sık sık toplanılan yerlerden biri olan mutfaklar hayatımızda çok önemli bir konumda bulunmakta. Günün her saatini geçirebileceğiniz mutfaklar, düzenli ve sağlık bir yaşam için gerekli imkânları sunmakta. Bu kadar sık vakit geçirdiğimiz bir yerin estetik görünmesini istemek oldukça doğaldır. Bu sebepten mutfak dolabı özenle seçilmekte ya da kişilerin isteğine göre özenle tasarlanmaktadır. Başka bir seçenek ise bu dolapların boyanarak yepyeni bir görünüme kavuşturulmasıdır. Tüm bunlardan önce çeşitli mutfak modelleri sayesinde istenilen yaşam alanı oluşturulabilmektedir. Küçük mutfaklarda yer tasarrufu sağlayan dolaplar ve mutfak aksesuarları tercih edilmektedir. Bu sayede kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlarken, mutfağınızdaki kalabalık buluşmalar için de daha uygun bir ortam sunmaktadır. Tercih edilebilecek başka bir alternatif ise açık renklerde mutfak ürünleri ve dolaplarıyla dekorasyonunuzu yapmış olmaktır. Açık renklerde tercih edeceğiniz dolap ve ürünler mutfağınızın daha geniş ve ferah görünmesine olanak verecektir. Küçük bir mutfağınızın olmasının dezavantajları olduğunu düşünüyor olsanız da sahip olmak istediğiniz eşyalar ile yine de istediğiniz gibi dekore edebileceğinizi biliyor olmanız gerekir. Yapacağınız doğru seçimler ile mutfağınıza istediğiniz görünümü verebilirsiniz. Her büyüklükteki mekâna uygun mutfak masası ve mutfak sandalyeleri çeşitleriyle aksesuar ve döşemelerinizle istediğiniz ölçüde uyumlu dekorasyonlar yapabilirsiniz. Sofranız ve yemek yapma alışkanlıklarınıza uygun mutfak eşyalarını seçerseniz daha konforlu bir çizgi yakaladığınızı fark edebilirsiniz. Mutfak dekorasyon ürünleri tasarım ve model konusunda zevkinize daha uygun görünüm yakalamanıza büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Fakat bilmeniz gerekir ki ihtiyaçlarınız ve mutfak kapasitenizin alabileceği ölçüde seçimler yapabilmeniz önemlidir. Her şey estetik görünüm olmamakla birlikte tercih edilen ürünlerin işlevleri ve kaliteleri oldukça önemlidir. Bu şekilde dekore edeceğiniz mutfağınız ve dolaplarınıza yerleştireceğiniz ürünler konforlu şekilde işlerinizi halletmenize yarayacaktır. İhtiyacınız doğrulusundaki bir alışveriş, estetik zevkinizle birleştiği takdirde mutfağınızdan umduğunuz beklentiler başarıyla karşılanmış olacaktır. Bu sayede mutfağınızda daha çok vakit geçirmek bile isteyebilir hatta bir numaralı yaşam alanınız haline getirebilirsiniz.

Davetlerinizde Dikkat Çekeceğiniz Sofranız ve Sunumlarınız

 

Sofra ve sunum keyifli öğünlerin vazgeçilmez unsurlarındandır. Aile bireyleriniz, akrabalarınız ve arkadaşlarınız olsun herkesin beğenisini kazanacak sunum ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kahvaltı, öğle, akşam yemeği ve hatta çay saatlerine uygun farklı seçenekler ile her öğüne uygun sunumlar yapabilirsiniz. Sofra sunum ürünleri masanızı daha dikkat çekici bir hale getirirken siz de övgülerin odağı olabileceksiniz. Titizliğinizi ve zevkinizi yansıtmak söz konusu olduğu kadar; çocuklarınızın yeme alışkanlığı üzerinde de büyük etkileri olacaktır. Çocukların sağlıkları için zararlı yiyeceklere olan ilgisi her anne baba tarafından bilinmektedir. Fakat yapacağınız sunum ile çocuklarınızın bu ilgisini daha sağlıklı alternatiflere çekebilirsiniz. En sevmedikleri sebzeleri hatta meyve sularını çocuklar için eğlenceli tasarımların yapıldığı tabaklar ve meşrubat bardakları sayesinde tüketmesini sağlayabilirsiniz. Meyve şeklinde üretilen bardak ve suluklar bu konuda size yardımcı olabilir. Bunun yanında sevdikleri kahramanların baskılarının yapılmış olduğu kupalar, araba ve hayvan figürleri gibi farklı şekillerdeki servis tabakları da tercih edilebilir. Davetleriniz için de çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Farklı tarzları yansıtan sunum tabakları alternatifleri sayesinde sofranızda alışıla geldik bir görüntü oluşmasından kurtulabilirsiniz. Kahvaltılarınız için bölmeli tabaklar tercih edebilirsiniz. Bu tabaklar değişik kapak ve şekiller ile zeytin, bal, reçel, peynir gibi gıdaların en uygun ve hoşlanacağınız şekilde muhafaza edilmesine ve sunumuna imkân vermektedir. Günün her öğününde tercih edebileceğiniz farklı dokularda tabaklar bulunmaktadır. 6,12, 24 gibi farklı sayıda kişilik alternatifler ile servis sayınıza göre sofra takımları tercih etmeniz uygun olacaktır. Porselenin beyaz ve kırık beyaz tonlarındaki klasik şıklığını tercih edebileceğiniz gibi koyu renkte mat servis tabakları da seçebilirsiniz. Porselen tabaklar sağlık açısından avantajlı olması ve estetik özellikleri sebebiyle Osmanlı’dan günümüze dek en çok tercih edilen mutfak gereçleri arasındadır. Mutfak sofra ürünleri tabii ki bunlarla sınırlı değildir. Sevdikleriniz ile sohbetlerin eksik olmayan içecekleri çay ve kahveler için çay ve kahve takımları bulunmaktadır. Dondurma ve tatlı kupları farklı tasarım çeşitleri ile sunumda fark yaratmak isteyenler için üretilen ürünlerden bazılarıdır.

 

Yemek Pişirirken Sağlıklı ve Kolay Alternatifler

 

Mutfakta pişirme konusunda birçok alternatif yer almaktadır. Bu konudaki çeşitlilik tabii ki pişirme usullerinden başka kullanılan araçlardan dolayı da kaynaklanmaktadır. Evde pişirmek dışarıda yemekten daha sağlıklıdır fakat dikkat edilmesi gereken belli başlı unsurlar bulunur. Hangi yapıda tava ve tencere kullanılmalı dikkat edilmesi gereken bu unsurların başında gelmektedir. Sağlıklı çok sayıda alternatif bulunmakla birlikte çelik en çok tercih edilen mutfak ürünleri arasındadır. Yemeklerinizi saklama konusunda ön plana çıkan çelik, paslanma ve çizilmeye dayanıklılık noktasında oldukça avantajlıdır. Teflon kullanımı yaygın olmakla birlikte omlet ve krepleriniz için özgülenen çeşitleri bulunmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu teflonun çok kolay çizilmesi sebebiyle metal çatal ve kaşık ürünlerin değmemesi gerektiğidir. Aksi halde sağlık problemleri ile karşılaşılabilir. Buna ek yapışmaz özelliği sayesinde pişirme konusunda büyük bir konfor sağlamaktadır. Bakır sahanlar serpme kahvaltıların en çok tercih edilen ürünlerinden. Bakır ile yapılan omletler anneannelerimiz ve babaannelerimizin mutfağından çıkıp gelen nostaljik yemeklerden. Seramik tencereler sağlıklı alternatiflerden biri fakat çizilmesi riskli bir durum oluşturmaktadır. Bununla birlikte profesyonel mutfaklarda pilav pişirme konusundaki başarısı ile tanınmaktadır. Döküm ve titanyum tercih edecekseniz, dayanıklılık konusunda çok avantajlı bir seçim yapmış olduğunuzu bilmelisiniz. Ömürlük kullanılabilme imkânına karşın granit tava ve tencerelerin çizilmemesi adına yine de dikkatli olunması gerekmektedir. Pişirme imkânları konusunda her alanda çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Tatlı yapmak isteyenler için çeşitli malzemeden kek kalıpları bulunmaktadır. Bunun yanında pankek tavaları, tart kalıpları, muffin kalıpları tarifleriniz için en uygun pişirme seçeneklerini sunmaktadır. Sufle kalıpları ile içi akışkan dışı kabuk bağlayan ideal sufle kıvamını tutturmak mümkündür. Farklı pişirme tekniklerinde size yardımcı olacak ekipmanlar da mevcuttur. Sebze közleme tavası, buharda pişirme ve suda haşlama aparatları bu pişirme yöntemlerini başarıyla gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Çay ve kahve severlerin de düşünüldüğü pişirme araç gereçleri arasında çeşitli kahve pişirme cezveleri ve çaydanlıklar üretilmiştir. Farklı malzemelerden üretilen ve estetik desenler ile tasarlanan çaydanlıklar sayesinde çayınızı istediğiniz lezzette pişirmek kolaylaşacaktır.

 

Yemek Yapmanızı Kolaylaştıracak Seçenekler

 

İş ve sorumluluklarınızın üzerine birde mutfakta yemek hazırlamak oldukça külfetli hale gelmeye başlamış olabilir. İşinizi kolaylaştıracak ya da daha keyifli yemek yapmanıza yarayacak ürünler arıyor olabilirsiniz. Mutfak aletleri sayesinde yemek yapmanın en basit aşamalarını bile kolaylaştırabilirsiniz. Zamandan tasarruf edeceğiniz bu araçlar ve mutfak robotları ile yemeklerinizi de daha severek pişirmek isteyebilirsiniz. Yemek pişirirken çoğunlukla mutfağın darmadağın olmasından şikâyet edilmektedir. Mutfağınızda daha düzenli bir ortam yaratmak istiyorsanız tencere rafları sizin için ideal bir seçim olabilir. Bunun yanında mutfak üstü raflar ve askılar da mutfağınızın kolayca dağılmaması için yardımcı olacaktır. Dolap içi raflar sayesinde de ihtiyacınız olan düzeni sağlayabilir ve eşyalarınızı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca tabaklarınızın kırılmaması ve düzgünce muhafaza edilmesi için oldukça faydalı bir alternatiftir. Mutfak sepetleri ve fincan askıları sayesinde yerden de tasarruf edebileceksiniz. Sizin için bazen yersiz vakit alan, güç ve çaba gerektiren kavanoz açma işlemi için bile yardımcı araçlar bulunmaktadır. Fındık ve ceviz için üretilen gereçler sayesinde kısa sürede kırma işleminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda vişne gibi meyvelerin de ayıklanması için çekirdek çıkarıcılar üretilmiştir. Mutfağınızda işlerinizi kolayca bitirmenize yarayacak başka ekipmanlarda bulunmaktadır. Bazen pişirdiklerimizi elimizle ya da bıçakla sunuma hazırlayabiliriz fakat bazı mutfak ürünleri daha iyi görünmesi için daha uygun bir yöntemi sağlayabilir. Bu noktada bazı ürünleri tercih etmek daha akıllıca olacaktır. Bazen en uygun pişirme yöntemini bazı ekipmanlar eşliğinde sağlayabilirsiniz. İşte bu konuda size yardımcı olacak ürünler ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Böylece mutfakta geçirdiğiniz süreden en büyük verimi sağlarsınız. Vaktinizi daha akıllıca değerlendirmek mutfak aletleri sayesinde mümkün olabilir. Örneğin alacağınız bir ölçü kabı ile tariflerinizde asla şaşmayan miktarı koruyabilir, sürprizlerle karşılaşmazsınız. Dilimleyiciler sayesinde eşit parçalar elde ederek istediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. Hatta kimi yemeklerde ve salatalarda belirli bir tadı ancak belli dilim boyutları ve eşitliği sayesinde yakalayabilmek mümkündür. Dilimleyiciler bu konuda sizlerin en büyük yardımcılarından biri olacaktır. Püre yapabilmek için patates eziciler tercih edilebilirken; çırpma işlemini kapaklı çırpma kapları sayesinde ortalığı batırmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bir barista edası ile kahve yapmak isterseniz de bunun için tasarlanmış kahve köpürtücüleri sayesinde istediğiniz tada ve sunuma kavuşabilirsiniz.

 

Güvenle Pişir Güvenle Sakla

 

Yemek yapmak kimi zaman her gün için yapılacak bir iş olmayabilir. İşiniz, okulunuz, çocuklarınız varsa yemeklerinizi birkaç günlük olacak şekilde pişiriyor olabilirsiniz. Ya da bitirilemeyen yemekler çöpe gitmesin daha sonra yenir diye de düşünüyor olabilirsiniz. Mutfağın olmazsa olmazlarından saklama kapları tüm bu fikirleriniz için büyük bir çözüm getiriyor. Litrelik kapasiteleri sayesinde istediğiniz miktarda gıda saklayabilme imkânını bizlere sunuyor. Küçük kaplardan en büyüklerine yemeklerinizi ilk günkü gibi tutma özellikleri sayesinde kalmış ya da bayatlamış hissini vermiyorlar. Tabii ki tüm bu olanaklardan yararlanabilmeniz için doğru seçimi yapıyor olmanız gerekir. Kullanılan her kap sağlıklı olmayabilir. Plastik kapları çoğunlukla kullanıyor olsak da üretim aşamaları sayesinde uzun ve kısa süreli kullanım imkânları yaratılmaktadır. Bu sebepten her plastik kap gıda saklamak için kullanılmamalıdır. Özellikle marketten aldığınız peynir ve benzeri kapları kullanıyorsanız hemen bu alışkanlığınızı bırakmanız gerekmektedir. Hiç kimse kanserojen bir madde ile herhangi bir temasta bulunmak istemez. Özellikle mutfakta son karşılaşmak istediğimiz şey sağlıksız saklama koşullarının gıdalarımızı kanserojen bir reaksiyona tabii tutarak sağlığımızla oynamasıdır. Camdan yapılan saklama kaplarının sağlıklı yemek saklama koşullarını oluşturduğu bilinmektedir. Bunun yanında tek kullanımlık plastik kaplara koyacağınız besinler ile kap etkileşime geçer ve plastik dokusu çözünmeye başlar. Bu sebepten plastik kapta kullanılan zararlı kimyasallar gıdalarınıza geçer. Özellikle turşu gibi asitli yapıdaki gıdaların bu kaplara koyulmaması belirtilmektedir. Üretilen farklı tasarımlardaki cam kaplar işinizi görecek olmakla birlikte tasarımlarıyla en çok beğenilen sofra ürünleri arasında olmayı başarmışlardır. Cam kaplar farklı desenler, baskılar ve boyutları sayesinde ihtiyacınız olan miktarda gıdayı saklarken estetik olarak hoşunuza da gidecektir. Ofise, okula, yolculuğa çıkarken yanınıza alabileceğiniz korumalı kaplar sayesinde sağlıklı öğünlerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun için üretilmiş hazneli yoğurt kapları sayesinde herhangi bir bozulma ve akma yaşanmadan güvenle muhafaza ederek yanınızda taşıyabilirsiniz. Estetik görünümlerde tasarlanan yağlık ve sirkeliklere ek; baharatlıklar da güvenle ürünleri muhafaza etmenize ve kullanmanıza yaracaktır. Ayrıca vakumlu ve nanofiber seçenekleri ile üretilen saklama kapları bulunmaktadır. Bu sayede saklamak istediğiniz sıvı ürünlerin akmasına ve ortalığı batırmasına fırsat vermez. Koku sızıntısı ve bayatlama gibi problemleri ortadan kaldırarak yemeklerinizin tazeliği konusunda endişelere yer vermez.

 

Sofra ve Mutfak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

 

Kalabalık bir aileye sahip olabilir ya da çok sayıda misafir ağırlıyor olabilirsiniz. Kalabalık sofraların en büyük yardımcılarından mutfak aletleri sayesinde siz de misafirlerinizi daha kolay ağırlayabilirsiniz. Hem evinizin hem de profesyonel mutfakların kullandığı bu aletler özellikle kahve ve çay servislerinde büyük kolaylıklar sağlamakta. Yüzlerce bardak çay yapabilir kapasitede makinaları alarak işletmelerinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilmekte olan bu semaverler sağlığınız için herhangi bir risk teşkil etmemektedir. Çayınızı uzun süre sıcak tutarken, göstergeleri sayesinde su seviyesini rahatlıkla görebilirsiniz. Bunun yanında herhangi bir yanma vakasını engellemek adına elinizin değdiği musluklar ve kulplar ısı yalıtımlı olarak üretilmektedir. Daha ev tipi alternatifler ve istenilen lezzete ulaşmakta oldukça başarılı çeşitler de üretilmektedir. Mutfak eşyaları çeyizlik olarak da alınmaktadır. Özellikle kahve makinaları bu konuda en çok tercih edilenler arasındadır. Küçük veya büyük kahve makineleri çeşitli kahve çeşitleri yapmanızda yardımcı olacaktır. Cezve tipi elektrikli Türk kahvesi makinalarına ek, filtre kahve yapmanız için de farklı özelliklere sahip seçenekler üretilmiştir. Misafirleriniz için köpüklü kahveler yapmanızda büyük katkısı olacak kahve makinaları, sıradan pişirme tekniklerinin yanında kumda ve közde pişirme seçenekleri ile de satışa sunulmaktadır. Elektrikli mikserlerden profesyonel tipte blenderlara dek mutfakta işinizi kolaylaştıracak aletler üretilmektedir. Bunların yanında evlerinde waffle pişirme keyfini yaşamak isteyenler için ısı ayarlı farklı boyut ve şekillerde makinalar üretilmiştir. Aynı şekilde gözleme sac makinaları ısı ayarlı seçenekleri sayesinde el açması tarifleriniz için uygun koşulları sağlayacaktır. Çay saatlerinden başka özellikle kahvaltılar ve her öğünde ihtiyacınız olabilecek ekmekleri pişirmek için makinalar da üretilmiştir. Kendi zevkinize göre çeşitli unlardan aromalı ve kokulu ekmekler pişirebilirsiniz. Mutfaklar evlerimizi yaşam alanına çeviren en önemli kısımlarındadır. Sofra aksesuarları ve örtüleri ile mutfakların havası istenilen ölçüde değişebilmektedir. Geleneksel mutfaklar için sofra bezi tercih edenler bulunmaktadır. Buna ek piknikler için de kullanılan bez modelleri tasarlanarak ihtiyaçlara başarıyla cevap verilmektedir. Sofra örtüleri yanında çok sayıda aksesuar ve alet mutfak çeyiz seti olarak hazırlanmaktadır. Zevke uygun dekorasyon yapabilmek adına mutfak lambası, mutfak saati, mutfak çöp kovası gibi çeşitli aksesuarlar ve mutfak süsleri alınmaktadır. Bu sayede mutfakta sevilerek vakit geçirilmekte ve ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Sofranıza en uygun sunum ürünleri sayesinde misafir ağırlamak çok daha kolay hale gelmektedir. El boyaması tabaklar, sofra tahtası, bambu çerezlikler, peynir sunum tabakları gibi sevilerek alınan farklı alternatifler bulunmaktadır. Sofra fiyatları ise tercih edilen ürün malzemeleri ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Porselen, cam, titanyum, granit ve benzeri çeşitli malzemelerden üretilmiş farklı ürünler sayesinde alacağınız mutfak ürününde sağlıklı bir seçim yapmak oldukça kolay olacaktır. Dekorasyonda alan tasarrufu sağlayan düzenleyicilere yer verebilir; zevkinize uygun ve sağlıklı saklama kaplarını tercih edebilirsiniz. Pişirmek için çeşitli tencere ve tava setlerini tercih edebilir; daha hızlı bir yöntem arzu ederseniz güvenli ve sağlıklı şekilde yemeklerinizi pişirecek bir düdüklü tencere seçebilirsiniz. Mihel Home  web sitesi üzerinden sofranız ve mutfağınız için en ideal ürünleri seçebilirsiniz. Bu sayede sofranızda, sağlıklı ve estetik alternatiflere siz de daha çok yer verebilirsiniz.

 

Mutfak Gereçleri Nelerdir?

 

 

Hazırlık, pişirme ve sunum gereçleri olarak 3’e ayrılan mutfak ürünleri, işleri kolay hale getirmekle kalmaz görsel bir zarafet barındırır. Yemek yaparken ihtiyaç duyulan araçlar tencere, düdüklü, tava, karıştırma aparatları, demlik, elektronik aletler olarak sıralanabilir. Bunun yanı sıra hazırlık aşaması için gerekli olan ezici, doğrayıcı, eleyici, çırpıcı aparatlar da fonksiyonel mutfak gereçleri arasında yer alır. Sunumda özellikle tercih edilen setler, görsel bir bütünlük için gereklidir. Kahvaltı setleri, yemek takımları, çatal kaşık takımları ve bardak setleri sunumun zeminini hazırlayan demirbaş malzemelerdir. Sofralara şıklık katan bazı araç gereçler ise sunumu çarpıcı bir hale getirir. Şekerlik modelleri, ikramlıklar, baharatlık, peçetelik, çay kahve setleri ve dekoratif malzemeler bunlardan bazılarıdır. Kaliteli ve göze hitap eden bu araçlar ile hem mutfağınızı hem de sofralarınızı dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

 

 

Servis Sunum Ürünleri Nelerdir?

 

 

Şık bir sofra bezi ile yapacağınız sunum başlangıcını kaliteli ve zarif parçalarla tamamlayabilirsiniz. Kesim detayları ile estetik bir görünüm yansıtan bardak ve fincan setleri, çay kahve sunumlarının vazgeçilmezidir. Şık bir sofra için ihtiyaç duyulan rengarenk servis tabakları, kaliteli çatal kaşık setleri ile zengin yansımalar sunar. Herkesin merak ettiği sofra düzeni nasıl olur sorusuna cevap veren çeyiz setleri, mutfaklara görsel bir uyum getirir. Sunumu zevkli ve zarif hale getiren ahşap setler ve kurabiyelik modelleri ile zevkinize uygun masalar hazırlayabilirsiniz.

 

 

Uygun Mutfak Eşyaları Nereden Alınır?

 

 

Mihel Home'da tarafından satışa sunulan mutfak eşyaları, göze hitap eden işlevsel tasarımlardan oluşur. Her zevke hitap eden farklı ürünler, renkli ve zarif ayrıntılarla donatılır. Cam, seramik, ahşap, porselen ve paslanmaz çelik materyallerden oluşan sunum malzemeleri, takımlar halinde temin edilebilir. Şık setlerden oluşan bardak ve fincanlar, sofralara zengin bir yansıma sunar. Yanmaz, yapışmaz özelliklere sahip pişirme araçları ve çizilmeyi engelleyen silikon aparatlar; mutfakta geçen vakti keyifli hale getirir. Pratiklik kazandıran bu işlevsel araçlar arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli belirleyerek sipariş edebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR