setLogger(new CurlLogger()); $events = array(); $user_data_0 = (new UserData()) ->setEmails(array("7b17fb0bd173f625b58636fb796407c22b3d16fc78302d79f0fd30c2fc2fc068")) ->setPhones(array()) ->setFirstNames(array()) ->setCities(array()) ->setCountryCodes(array()) ->setExternalIds(array()); $custom_data_0 = (new CustomData()) ->setValue(142.52) ->setCurrency("TRY"); $event_0 = (new Event()) ->setEventName("ViewContent") ->setEventTime(1671473050) ->setUserData($user_data_0) ->setCustomData($custom_data_0) ->setActionSource("website"); array_push($events, $event_0); $request = (new EventRequest($pixel_id)) ->setEvents($events); $request->execute();

Kahvaltı Takımı

Günün ilk öğününü şık bir sofrada geçirmek istiyorsanız Mihel home  kahvaltı takımı çeşitleri tam size göre! Birbirinden eşsiz ve kullanışlı tasarımlara sahip olan ürünler sofralarınıza estetik bir dokunuşta bulunmanız için oldukça ideal. Güne güzel bir başlangıç yapmak ve sevdiklerinizi kahvaltı lezzetlerinizle mest etmek için doğru adrestesiniz.

 

Porselen Kahvaltı Takımı Çeşitleri

Bella Maison kahvaltı takımı çeşitleri lezzet ve zarafet dolu sabahların simgesi olmaya geliyor. Ürünleri tercih ederek sofra dekorasyonunuza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Porselen kahvaltı takımı çeşitleri özel sabahların vazgeçilmezi olmaya aday. Diğer ürünlere nazaran daha ince yapıda olan ürünler sofralara zarafet kazandırıyor. Kahvaltı sunumlarında tercihiniz ihtişamlı ve naif görünümden yanaysa porselen kahvaltı takımı çeşitleri tam size göre! Sayfamızda her zevke ve ihtiyaca hitap eden kahvaltı takımı porselen seçeneğine rastlamak mümkün. Ürünler tasarım olarak klasik, modern ve rustik stillerine göre özel olarak geliştiriliyor. Klasik porselen kahvaltı takımı çeşitleri arasında işlemelerle çerçevelenen sade tasarımlar öne çıkıyor. Genellikle krem ve beyaz gibi renk tonlarıyla sunulan bu ürünler geleneksel şıklığın modern sofra stillerine yorumlanmış hali. Sofra stillerinizde tercihiniz dönemsel ihtişamı yakalamaksa bu modelleri seçebilirsiniz. Modern kahvaltı takımı çeşitleri ise enerji dolu kahvaltı sabahları için birebir. Tasarımlarında canlı renklerin ve figürlerin öne çıktığı bu modeller hareketli bir sofra stili sevenlerin ortak tercihi. Porselen kahvaltı takımı 6 kişilik veya 12 kişilik gibi seçenekleri tercih ederek iştah kabartan rengarenk kahvaltı sofralarının mimarı siz olabilirsiniz.

 

Seramik Kahvaltı Takımı Modelleri

Seramiğin sanatsal tasarımlarla eşsiz buluşması Bella Maison'da gerçekleşiyor. Kahvaltı sofralarınıza hem kullanışlı hem de şık bir takım kazandırmak istiyorsanız seramik modellerini de değerlendirebilirsiniz. Birinci kalitede seramik materyalden üretilen ürünler dayanıklılık konusunda kullanıcılardan tam not alıyor. Ürünler kalın yapısı, ısı geçirmezlik ve temizlik konusunda büyük avantaj sunuyor. Her günü şık kahvaltı sofralarıyla geçirebileceğiniz bir takım arayışındaysanız seramik kahvaltı takımları ideal seçenek olmaya aday. Bella Maison'un sunduğu envaiçeşit seramik kahvaltı takımı seçeneği arasından kişisel zevkinize hitap edecek ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Seramik kahvaltı takımı modelleri canlı renkleriyle öne çıkıyor. Modern ve sade bir sofra stilini sevenler yeşil ve siyah kahvaltı takımı modellerini tercih ediyor. Koyu tonlardaki tasarımlarıyla dikkat çeken bir sofra dekorasyonu oluşturmak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Kahvaltı sofrası dekorasyonunda sade ve naif bir görünüm isteyenler içinse krem ve beyaz kahvaltı takımı çeşitleri oldukça ideal. Lezzetlerinizin ön planda göründüğü bir sofra oluşturmak için ürünleri seçebilirsiniz. Seramik kahvaltı takımları kişi sayısına özel olarak sunuluyor. Parça sayısının kişi sayısına oranla değiştiği 6, 4 ve 2 kişilik kahvaltı takımı çeşitlerini ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz.

 

Kahvaltı Takımı Fiyatları

Kahvaltı takımı fiyatları ürünlerin materyal, tasarım ve parça sayısı gibi unsurlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Bütçenize uygun birçok seçeneği Bella Maison'un geniş ürün yelpazesinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Sayfamızdaki 2 kişilik olarak sunulan kahvaltı takımları uygun fiyatlı seçenekler arasında bulunuyor. Günlük kahvaltı takımı olarak değerlendirebileceğiniz ürünler için bu skalada bulunan seçeneklere göz atabilirsiniz. 2, 4 ve 6 kişilik kahvaltı takımı modelleri ise orta fiyat aralığında yer alıyor. Sevdiklerinize geniş ve zengin sofralar hazırlamak istiyorsanız bu ürünler tam size göre. Bütçenize ve kriterlerinize uygun seçeneklere anında ulaşmak için sayfamızın üst kısmında bulunan filtre seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Kahvaltı takımı nasıl kullanılır?

Kahvaltı takımları günün ilk öğününde kahvaltılıkların sunumunda kullanılır. Peynir, zeytin ve reçel gibi kahvaltılıkları şık bir biçimde sunabileceğiniz ürünleri Mihel Home’da bulabilirsiniz.

 

Kahvaltı takımında neler var?

Kahvaltı takımlarının içerisinde farklı boyutlarda birçok tabak çeşidi bulunuyor. Bununla birlikte çok parçalı ürün çeşitlerinde tuzluk, biberlik ve kupa gibi seçenekler de yer alıyor. Kahvaltı takımlarının içeriklerini incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Kahvaltı takımı kaç parça olur?

Kahvaltı takımlarında parça sayısı üründen ürüne değişiklik gösterir. 2 kişilik kahvaltı takımı çeşitlerinde 6-7 parçalık setler bulunurken 4 kişilik seçeneklerde 10-12 kişilik modeller öne çıkar. Ürün çeşitlerini incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

6 kişilik kahvaltı takımı kaç parça ürün mevcut?

6 kişilik kahvaltı takımı çeşitlerinde parça sayısı üründen ürüne farklılık gösteriyor. Ortalama olarak ürünlerin içerisinde 18 ila 24 aralığında parça sayısının olduğunu söylemek mümkün. Ürünleri incelemek için Mihel Home’a göz atabilirsiniz.

mika kahvaltı takımları, plastik kahvaltı takımları

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR